Závodní Fitness týmy 2019

Představujeme Vám Fitness týmy pro rok 2019.

Crazy Latino

Holčičky spolu v tomto složení avšak s menšími změnami, cvičí již 3. rokem.

Za největší úspěch považujeme 6. místo na MČR II.VT ČGF. Po celou sezónu 2019 holky sbíraly medaile na soutěžích ČMP, která je pod záštitou Českého svazu aerobiku a fitness Fisaf.cz a Mistry s Mistry.

Oldies

Holčičky spolu cvičí 2.rokem. V roce 2019 se každým závodem zlepšovaly a na podzim si z každých závodů přivezly medaili.

Za největší úspěch považujeme 1.místo, které jsme získaly v Otrokovicích ve III.VT. Holky jsou na tréninku velmi živé a občas se na ně trenérky musí i zamračit. I když jsou to naše malé zlobilky je radost vidět, jak se pořád zlepšují a aerobik je baví!

.

Ladíme

Děvčata v tomto týmu spolu cvičí s drobnými změnami již 4 roky. V roce 2018 holky vyhrály úplně všechny závody druhé výkonnostní třídy Fisaf a na republikovém závodě první třídy skončily třetí.

V roce 2019 vybojovaly také 2. místo na MČR II.VT ČGF. V roce 2020 se poprvé představí v kategorii 11 – 13 let na soutěžích Fisaf a v kategorii C na soutěžích Mistry s mistry. Pilně trénují a doufají, že je čeká další úspěšná sezóna, jako tomu bylo v předchozích letech.

Little Mix Team

Holky v tomto složení spolu cvičí téměř už od mala. V roce 2018 si vybojovaly postup do 2.VT.

Sezóna 2019 pro ně byla velmi úspěšná, i když na závodech fisaf bez placky. V konkurenci 20 týmu držely skoro každý závod 4. místo, které je sice těsně pod bednou, přesto je to velký úspěch v tak velké konkurenci. Dále vyhrály 1.místo na závodech M-Team cup. Holky přestupují do vyšší věkové kategorie, kde jim budeme moc držet palce!

Jamajka

Holky spolu cvičí druhým rokem. Celý rok 2019 se týmu velice dařilo a sbíral cenné kovy.

Za největší úspěch považujeme 3. místo na Mistrovství České republiky II.VT ČGF.

Transformers

Jedny z nejstarších a nejzkušenějších závodnic v našem klubu jsou právě děvčata z tohoto týmu.

Všechny cvičí od už útlého dětství a největšího úspěchu dosáhly v roce 2019, kdy se staly mistryněmi České republiky.