Coach Verča

Ahoj, jmenuji se Veronika, je mi 32 let, jsem maminka dvou báječných dětí a zakladatelka Diamond Angels Academy. K aerobiku jsem se dostala poprvé v 7 letech a 16 let se věnuji trénování dětí. Prošla jsem všemi stupni školení trenérů od fisaf.cz, jehož jsme hrdým členem. Ve volném čase ráda peču a výletím.

Coach Lucka

Ahoj, jmenuji se Lucka a je mi 25 let. Pracuji na Řízení letového provozu jako Flight data operator a zároveň jsem spoluzakladatelkou Diamond Angels Academy. Aerobik cvičím od 9 let, a protože mě stále velmi baví, tak mu i nadále věnuji svůj volný čas. Nyní už však působím pouze jako trenér dětského aerobiku, a to již desátým rokem. Dětem chci předávat jen ty nejlepší zkušenosti, a proto jsem prošla trenérskými školeními fisaf.cz. Kromě aerobiku mám ráda cestování, posezení s přáteli, inline bruslení a občas si ráda zaběhám a zahraju badminton.

Coach Markét

Ahoj, jmenuji se Markéta, je mi 26 let a pracuji jako System administrator veřejných zakázek. Aerobiku se věnuji od 4 let, závodnímu od 9 let a 10 let působím jako trenérka. Nejvíce mě na aerobiku baví, když vidím, že mají děti radost z toho co dělají a sledovat, jak se stále zlepšují. Vzhledem k tomu, kolik času aerobik zabere, moc jiných zálib nemám. Baví mě vaření a když se naskytne volná chvíle, trávím ji s přáteli.

Coach Liu

Ahoj, jmenuji se Liu. Je mi 25 let. Aerobiku se věnuji od svých 7 let a jako trenérka působím 8. rokem. Mimo aerobiku pracuji v účetní firmě a studuji ekonomii na ČZU. Mezi mé další záliby patří cestování, jídlo a kino. Mým životním mottem je: ,,Věř tomu, že na to máš a budeš na půli cesty k úspěchu.“

Coach Klárka

Ahoj, já jsem Klára, je mi 26 let a pracuji jako učitelka na základní škole. Aerobiku se věnuji už od 10 let. Začínala jsem jako závodnice a posledních 11 let působím jako trenérka. V současné době se specializuji na fitness a sportovní aerobik. I přesto, že tento sport zabere spoustu volného času, stále mě baví a naplňuje. Kromě aerobiku ráda jezdím na kole a na bruslích nebo posedím s přáteli.

Coach Gabča

Ahoj, moje jméno je Gabča, učím na 1. stupni ZŠ a zároveň také ještě studuji na pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Aerobiku se věnuji od dětství a je to má srdcová záležitost. K vedení dětí jsem se dostala ve svých 17 letech a bylo to nejlepší rozhodnutí v životě. Ve volném čase se taky ráda věnuji jiným sportům, čtu, poznávám nová místa a trávím čas se svými přáteli a rodinou.

Coach Nikča

Ahoj, jmenuji se Nikola a v součastnosti pracuji v mezinárodní farmaceutické firmě. S aerobikem jsem začala v 7 letech a je velkou součástí mého života dodnes. Své zkušenosti ze závodní plochy jsem pak zúročila během trénování dětského aerobiku, kterému se věnuji od 16 let. Ve svém volnu ráda cestuji, čtu, lyžuji, chodím na jógu a zbývající čas vyplním jídlem.

Coach Monča

Ahoj, jmenuji se Monča a pracuji v marketingu. Aerobik cvičím od 8 let a od roku 2010 působím jako trenérka dětského aerobiku a step aerobiku. Tento sport obnáší velkou dřinu, ale také přináší spoustu kamarádů. Dětské úsměvy a radost po každých vydařených závodech jsou k nezaplacení. Kromě aerobiku ráda cestuji, trávím čas se svým přítelem a kamarády, anebo jen tak lenoším u televize nebo s dobrou knížkou.

Coach Judi

Ahoj, jmenuji se Judita, je mi 19 let a studuji medicínu. S aerobikem jsem začala ve 3 letech a od 11 let až do předloňského roku jsem cvičila sportovní aerobik v kategorii jednotlivkyň. Nyní se věnuji už jen trénování dětí, kde si mimo dřiny užijeme i spoustu legrace. Většinu času mi zabere studium, ale pokud nějaká ta volná chvilka vyjde, tak si ráda zaběhám nebo jakkoliv zasportuji.

Coach Šárka

Ahoj, jmenuji se Šárka, je mi 32 let a v současné době jsem na mateřské se svojí dcerkou Zorkou. Aerobik si mě získal ve 12ti letech, od 17 let jsem trenérkou. Absolvovala jsem několik vzdělávacích programů v rámci fisaf.cz a mistry s mistry. V roce 2015 jsem byla jedna z finalistek Miss aerobik. Aerobik je pro mě nejen dřina a píle, ale také spousta krásných zážitků a kopec srandy. Ve svém volnu se ráda odreaguji u dobré knížky, na kole nebo jen tak povalováním se u vody a někdy se věnuji i gaučinku.

Coach Lucinka

Ahoj, jmenuji se Lucie, je mi 18 let a studuji na Sportovním gymnáziu v Kladně. Aerobiku se věnuji od svých 3 let, závodnímu od 5 let a minulý rok jsem absolvovala trenérský kurz. Mezi mé další záliby patří kickbox, tenis, cestování a ráda trávím volný čas s rodinou.

Coach Linda

Ahoj, jmenuji se Linda a je mi 23 let. S aerobikem jsem začala, když mi byly 3 roky a věnuji se mu doposud, jelikož ještě stále závodím. Nově se věnuji trénování přípravky a také se podílím na tréninku mladších závodnic. Ráda nosím tepláky, čtu knížky, věnuji se našemu psovi Benjaminovi a miluju kafe.

Assistant Coach Kája

Ahoj, jmenuji se Kája, je mi 18 let a studuji na gymnáziu v Rakovníku. Aerobiku se věnuji od svých 6 let a stále aktivně závodím. Poslední 3 roky zároveň působím jako trenérka. Ve svém volném čase hraju volejbal, ráda chodím do kina a trávím čas se svými přáteli.