Coach Lucka

Ahoj, jmenuji se Lucka . Pracuji na Řízení letového provozu jako Flight data operator a zároveň jsem spoluzakladatelkou Diamond Angels Academy. Aerobik cvičím od 9 let, a protože mě stále velmi baví, tak mu i nadále věnuji svůj volný čas. Nyní už však působím pouze jako trenér dětského aerobiku, a to již desátým rokem. Dětem chci předávat jen ty nejlepší zkušenosti, a proto jsem prošla trenérskými školeními fisaf.cz. Kromě aerobiku mám ráda cestování, posezení s přáteli, inline bruslení a občas si ráda zaběhám a zahraju badminton.

Coach Šárka

Ahoj, jmenuji se Šárka, v současné době jsem na mateřské se svojí dcerkou Zorkou. Aerobik si mě získal ve 12ti letech, od 17 let jsem trenérkou. Absolvovala jsem několik vzdělávacích programů v rámci fisaf.cz a mistry s mistry. V roce 2015 jsem byla jedna z finalistek Miss aerobik. Aerobik je pro mě nejen dřina a píle, ale také spousta krásných zážitků a kopec srandy. Ve svém volnu se ráda odreaguji u dobré knížky, na kole nebo jen tak povalováním se u vody a někdy se věnuji i gaučinku.

Coach Verča

Ahoj, jmenuji se Veronika, jsem maminka dvou báječných dětí a zakladatelka Diamond Angels Academy. K aerobiku jsem se dostala poprvé v 7 letech a 16 let se věnuji trénování dětí. Prošla jsem všemi stupni školení trenérů od fisaf.cz, jehož jsme hrdým členem. Ve volném čase ráda peču a výletím.

Coach Markét

Ahoj, jmenuji se Markéta, pracuji jako System administrator veřejných zakázek. Aerobiku se věnuji od 4 let, závodnímu od 9 let a 10 let působím jako trenérka. Nejvíce mě na aerobiku baví, když vidím, že mají děti radost z toho co dělají a sledovat, jak se stále zlepšují. Vzhledem k tomu, kolik času aerobik zabere, moc jiných zálib nemám. Baví mě vaření a když se naskytne volná chvíle, trávím ji s přáteli.

Coach Liu

Ahoj, jmenuji se Liu. Aerobiku se věnuji od svých 7 let a jako trenérka působím 8. rokem. Mimo aerobiku pracuji v účetní firmě a studuji ekonomii na ČZU. Mezi mé další záliby patří cestování, jídlo a kino. Mým životním mottem je: ,,Věř tomu, že na to máš a budeš na půli cesty k úspěchu.“

Coach Klárka

Ahoj, já jsem Klára, pracuji jako učitelka na základní škole a aerobiku se věnuji už od 10 let. Začínala jsem jako závodnice a od 18 let působím jako trenérka. V současné době se specializuji na fitness a sportovní aerobik. I přesto, že tento sport zabere spoustu volného času, stále mě baví a naplňuje. Kromě aerobiku ráda jezdím na kole a na bruslích nebo posedím s přáteli.

Coach Gabča

Ahoj, moje jméno je Gabča a jsem učitelkou na 1. stupní ZŠ. Mám vystudované Učitelství 1. stupně ZŠ na Univerzitě Karlově. Aerobiku se věnuji od dětství a je to má srdcová záležitost. K vedení dětí jsem se dostala ve svých 17 letech a bylo to nejlepší rozhodnutí v životě. Ve volném čase nejraději cestuji a poznávám nová místa. Také ráda trávím čas s rodinou a přítelem a nebo posedím s přáteli u dobrého vína.

Vzdělání:
Fisaf fitness Core
Trenér sportovního aerobiku II. třídy

Coach Monča

Ahoj, jmenuji se Monča a pracuji v marketingu. Aerobik cvičím od 8 let a od roku 2010 působím jako trenérka dětského aerobiku a step aerobiku. Tento sport obnáší velkou dřinu, ale také přináší spoustu kamarádů. Dětské úsměvy a radost po každých vydařených závodech jsou k nezaplacení. Kromě aerobiku se také věnuji sportovní kynologii. Ráda cestuji a  trávím čas se svým přítelem a kamarády.

Vzdělání:
Fisaf fitness Core
Aerobic Instructor
Dance Aerobic
Trenér sportovního aerobiku II. třídy
Instruktor Děti na startu

Coach Linda

Ahoj, jmenuji se Linda. S aerobikem jsem začala, když mi byly 3 roky a věnuji se mu doposud, jelikož ještě stále závodím. Nově se věnuji trénování přípravky a také se podílím na tréninku mladších závodnic. Ráda nosím tepláky, čtu knížky, věnuji se našemu psovi Benjaminovi a miluju kafe.