I. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA

Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

Sportovní aerobik – Singl MASTER
Šárka Stříbrská
  • 1. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
  • 1. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno
Sportovní aerobik – Duo
Složení týmu: Linda Holubová, Eliška Závěšická
  • 6. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
Sportovní aerobik – Trio
Složení týmu: Linda Holubová, Eliška Závěšická, Anna Mordová
  • 2. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno

Juniorská kategorie (14-16 let)

Sportovní aerobik – Singl
Denisa Žáčková
  • 10. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno
Fitness Aerobic – tým Let’s rock it
Složení týmu: Karolína Janoušová, Sára Skalická, Marie Doležalová, Denisa Žáčková, Sofie Ortmannová, Nikola Kajabová
  • 5. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
  • 6. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno

Kadetská kategorie (11-13 let)

Sportovní aerobik - Singl
Sára Skalická
  • 15. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
  • 11. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno
Sabrina Nguyen
  • 7. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
  • 6. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Sabrina Nguyen, Gabriela Uriková
  • 3. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Klaudie Kamlerová, Ema Trnková
  • 10. místo, Fisaf, 26.-27.9, Plzeň
  • 10. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Sabrina Nguyen, Gabriela Uriková, Marie Doležalová
  • 2. místo, Fisaf, 3.-4.10, Kladno

II. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA

Kategorie dospělí (17-xx let)

Sportovní aerobik - Singl
Valentýna Karhánková
  • 5. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 3. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny

Juniorská kategorie (14-16 let)

Sportovní aerobik - Singl
Sofie Ortmannová
  • 2. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
Karolína Janoušová
  • 12. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Adéla Chocholová, Berta Holakovská, Eliška Boubelíková
  • 1. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 1. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Fitness Aerobic – tým
Složení týmu: Eliška Boubelíková, Berta Holakovská, Anežka Forštová, Tereza Dvořáková, Kateřina Barášková, Liu Do Thuy
  • 2. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 4. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Fitness Aerobic - tým The Little Big
Složení týmu: Nicol Bechyňová, Dominika Borseková, Tereza Fabišková, Lucie Mašková, Nela Trnková, Zuzana Zeithammelová, Nicole Glückseligová
  • 5. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny

Kadetská kategorie (11-13 let)

Fitness Aerobic – tým The Simpsons
Složení týmu: Ema Trnková, Aneta Bořánková, Laura Žáčková, Karolína Hofmanová, Quynh Khuc Ngoc, Gabriela Repčíková, Monika Repčíková, Denisa Hůlová
  • 11. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
Sportovní aerobik - Singl
Tereza Dvořáková
  • 12. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 14. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Šárinka Dudáčková
  • 22. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 11. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Laura Žáčková
  • 33. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 32. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Gabriela Repčíková, Monika Repčíková
  • 6. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny

III. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA

Juniorská kategorie (14-16 let)

Sportovní aerobik - Singl
Anežka Forštová
  • 1. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 2. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny

Dětská kategorie (8-10 let)

Fitness Aerobic – tým High School Musical
Složení týmu: Michell Štrálová, Šárka Dudáčková, Barbora Jelínková, Kateřina Krátká, Kateřina Maulisová, Ella Stádníková, Adéla Forštová
  • 5. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 3. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Sportovní aerobik - Singl
Michelle Štrálová
  • 3. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 1. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Simona Ortmannová
  • 8. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 7. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Simona Ortmannová, Quynh Khuc Ngoc
  • 9. místo, Fisaf, 19.-20.9, Pardubice
  • 8. místo, Fisaf, 10.-11.10, Louny

MISTRY S MISTRY

Sportovní týmy D (15-xx let)

Fitness Aerobic - tým The Little Big
Složení týmu: Nicol Bechyňová, Dominika Borseková, Tereza Fabišková, Lucie Mašková, Nela Trnková, Zuzana Zeithammelová, Nicole Glückseligová
  • 4. místo, MsM, 7.-8.3, Český Brod
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Karolína Němcová, Giulia Berti
  • 5. místo, MsM, 7.-8.3, Český Brod
  • 5. místo, MsM, 3.10, Praha

Sportovní týmy C (12-14 let)

Fitness Aerobic - tým The Simpsons
Složení týmu: Ema Trnková, Aneta Bořánková, Laura Žáčková, Karolína Hofmanová, Quynh Khuc Ngoc, Gabriela Repčíková, Monika Repčíková, Denisa Hůlová
  • 5. místo, MsM, 7.-8.3, Český Brod
  • 5. místo, MsM, 3.10, Praha

I. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA

Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Linda Holubová, Eliška Závěšická, Anna Mordová
  • 4. místo, Fisaf, 28.9, Plzeň
  • 4. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
  • 2. místo, Fisaf, 9 - 10.11, České Budějovice

Juniorská kategorie (14-16 let)

Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Valentýna Karhánková, Nela Trnková
  • 12. místo, Fisaf, 23-24.3, Praha
  • 11. místo, Fisaf 3. nominační závod, 4-5.5, Otrokovice

Kadetská kategorie (11-13 let)

Sportovní aerobik - Singl
Sofie Ortmannová
  • 21. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
  • 17. místo, Fisaf, 9-10.11, České Budějovice
Denisa Žáčková
  • 16. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
  • 13. místo, Fisaf, 9-10.11, České Budějovice
Sabrina Nguyen
  • 12. místo, Fisaf, 23-24.3, Praha
  • 15. místo, Fisaf 1. nominační závod, 13-14.4, Brno
  • 12. místo, Fisaf 2. nominační závod, 18-19.5, Louny
  • 12. místo, Fisaf 3. nominační závod, 4-5.5, Otrokovice
  • 11. místo, Fisaf, 28.9, Praha
  • 11. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
  • 8. místo, Fisaf, 9-10.11, České Budějovice
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Sofie Ortmannová, Denisa Žáčková
  • 9. místo, Fisaf, 23-24.3, Praha
  • 14. místo, Fisaf 1. nominační závod, 13-14.4, Brno
  • 13. místo, Fisaf 2. nominační závod, 18-19.5, Louny
  • 14. místo, Fisaf 3. nominační závod, 4-5.5, Otrokovice
  • 13. místo, Fisaf, 28.9, Plzeň
  • 15. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Sabrina Nguyen, Marie Doležalová, Gabriela Uriková
  • 3. místo, Fisaf, 23-24.3, Praha
  • 3. místo, Fisaf 1. nominační závod, 13-14.4, Brno
  • 3. místo, Fisaf 2. nominační závod, 18-19.5, Louny
  • 3. místo, Fisaf 3. nominační závod, 4-5.5, Otrokovice
  • 2. místo, Mistrovství Evropy, 30.5-1.6, Kraków - Polsko
  • 3. místo, Fisaf, 28.9, Plzeň
  • 3. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
  • 3. místo, Mistrovství světa, Leiden - Nizozemsko
  • 3. místo, Fisaf, 9-10.11, České Budějovice
Fitness Aerobic Performance - tým Hockey Match
Složení týmu: Gabriela Uriková, Ema Trnková, Sofie Ortmannová, Denisa Žáčková, Marie Doležalová
  • 5. místo, Fisaf, 23-24.3, Praha
  • 7. místo, Fisaf 1. nominační závod, 13-14.4, Brno
  • 6. místo, Fisaf 2. nominační závod, 18-19.5, Louny
  • 6. místo, Fisaf 3. nominační závod, 4-5.5, Otrokovice
  • 6. místo, Fisaf, 28.9, Plzeň
  • 4. místo, Mistrovství České republiky, 12.10, Praha
  • 6. místo, Fisaf, 9-10.11, České Budějovice

II. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA

Kadetská kategorie (11-13 let)

Fitness Aerobic - tým Little Mix Team
Složení týmu: Karolína Janoušová, Sára Skalická, Adéla Chocholová, Anna Hříbalová, Sabrina Nguyen, Nikola Kajabová, Matylda Uhlířová
  • 8. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 6. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 5. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 4. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 8. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 4. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 4. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Singl
Karolína Janoušová
  • 25. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 7. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 22. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 4. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 9. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 18. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 20. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Sára Skalická
  • 1. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 4. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 3. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 6. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 3. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 3. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Ema Trnková
  • 8. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 23. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 5. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 2. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 8. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 3. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 6. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Aneta Bořánková
  • 17. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 14. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Aneta Bořánková, Veronika Hégrová
  • 10. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 10. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 8. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 12. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Laura Žáčková, Nikola Bechyňová, Monika Repčíková
  • 5. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 6. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 4. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 4. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 6. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha

Dětská kategorie (8-10 let)

Sportovní aerobik - Singl
Klaudie Kamlerová
  • 6. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 6. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 4. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 4. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 3. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 2. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Laura Žáčková
  • 15. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 12. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 8. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Karolína Hofmanová, Gabriela Repčíková
  • 5. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 5. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 3. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 3. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 1. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 3. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav

III. VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA

Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Adéla Bernardová, Natálie Bernardová
  • 1. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 3. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 2. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 2. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 1. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 2. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav

Juniorská kategorie (14-16 let)

Sportovní aerobik - Singl
Adéla Chocholová
  • 1. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 3. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 6. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 2. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 4. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 6. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 8. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Anežka Fořtová
  • 10. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 8. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 7. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 8. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 6. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Lucie Mašková
  • 9. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 13. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 9. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 9. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
Nicole Glückseligová
  • 9. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Nicole Glückseligová, Sophie Sipeticová
  • 6. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 4. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 2. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 3. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 6. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Eliška Boubelíková, Kateřina Barášková, Berta Holakovská
  • 1. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 1. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav

Kadetská kategorie (11-13 let)

Step Aerobic - tým Jess Glyne
Složení týmu: Lucie Švermová, Eliška Heklová, Lucie Heklová, Marie Moravcová, Victoria Zedníková, Kateřina Vicjanová, Anna Hrbková
  • 2. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 2. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Singl
Tereza Dvořáková
  • 9. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 20. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav

Dětská kategorie (8-10 let)

Fitness Aerobic - tým Oldies
Složení týmu: Šárka Dudáčková, Barbora Jelínková, Michelle Štrálová, Ella Stádníková, Adéla Forštová, Kateřina Krátká
  • 11. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 7. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany
  • 6. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 5. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 3. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 1. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 3. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Sportovní aerobik - Singl
Šárka Dudáčková
  • 8. místo, Fisaf, 30-31.3, Brno
  • 7. místo, Fisaf, 11-12.5, Ostrava
  • 11. místo, Fisaf, 1-2.6, Mladá Boleslav
  • 5. místo, Fisaf, 21-22.9, Praha
  • 2. místo, Fisaf, 19.10, Otrokovice
  • 16. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav
Simona Ortmannová
  • 34. místo, Fisaf, 3.11, Mladá Boleslav

Dětská kategorie (6-7 let)

Step Aerobic - tým Princezny
Složení týmu: Rozálie Toráčová, Tereza Moláčková, Lucie Micková, Anděla Hudčeková, Anna Porcalová, Terezie Vavřičková, Eliška Veverková, Michaela Zabilanská
  • 1. místo, Fisaf, 27-28.4, Dolní Břežany

ČESKOMORAVSKÝ POHÁR

Dětská kategorie (8-10 let)

Fitness Aerobic - tým Crazy Latino
Složení týmu: Simona Ortmannová, Nela Rychlá, Kateřina Moláčková, Markéta Lepová, Karolína Šímová, Sofie Haramulová
  • 1. místo, ČMP, 2.3, Mladá Boleslav
  • 3. místo, ČMP, 16.3, Praha - Petřiny
  • 2. místo, ČMP, 25.4, Praha Arena Sparta
  • 2. místo, ČMP, 17.5, Louny
  • 2. místo, ČMP, 7.6, Praha Arena Sparta
Sportovní aerobik - Singl
Simona Ortmannová
  • 3. místo, ČMP, 2.3, Mladá Boleslav
  • 3. místo, ČMP, 16.3, Praha - Petřiny
  • 4. místo, ČMP, 25.4, Praha Arena Sparta
  • 5. místo, ČMP, 17.5, Louny
  • 5. místo, ČMP, 7.6, Praha Arena Sparta
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Simona Ortmannová, Sofie Haramulová
  • 5. místo, ČMP, 7.6, Praha Arena Sparta

MISTRY S MISTRY

Sportovní týmy D (15-xx let)

Fitness Aerobic - tým Transformers
Složení týmu: Karolína Němcová, Nela Trnková, Michaela Titlbachová, Anna Mordová, Giulia Berti, Valentýna Karhánková
  • 1. místo, MsM, 9.2, Český Brod
  • 3. místo, MsM, 17.3, Liberec
  • 2. místo, MsM, 23.3, Praha
  • 7. místo, MsM, 6.4, Plzeň
  • 2. místo, MsM, 14.4, Kutná Hora
  • 2. místo, MsM, 5.5, Ostrava
  • 1. místo, MsM - Mistrovství České republiky II.VT ČGF, 18.5, Černošice

Sportovní týmy C (12-14 let)

Fitness Aerobic - tým Jamajka
Složení týmu: Klára Kesslová, Lucie Mašková, Nicol Bechyňová, Zuzana Zeithammelová, Dominika Borseková
  • 2. místo, MsM, 9.2, Český Brod
  • 5. místo, MsM, 23.3, Praha
  • 3. místo, MsM, 6.4, Plzeň
  • 4. místo, MsM, 14.4, Kutná Hora
  • 1. místo, MsM, 5.5, Ostrava
  • 3. místo, MsM - Mistrovství České republiky II.VT ČGF, 18.5, Černošice
Step Aerobic - tým Jess Glyne
Složení týmu: Lucie Švermová, Eliška Heklová, Lucie Heklová, Marie Moravcová, Victoria Zedníková, Kateřina Vicjanová, Anna Hrbková
  • 6. místo, MsM, 23.3, Praha
  • 3. místo, MsM, 6.4, Plzeň
  • 5. místo, MsM, 14.4, Kutná Hora
  • 5. místo, MsM - Mistrovství České republiky II.VT ČGF, 18.5, Černošice

Sportovní týmy B (9-11 let)

Fitness Aerobic - tým Ladíme
Složení týmu: Aneta Bořánková, Gabriela Repčíková, Karolína Hofmanová, Veronika Hégrová, Denisa Hůlová, Anna Dýbová, Laura Žáčková, Quynh Anh Khuc Ngoc
  • 3. místo, MsM, 17.3, Liberec
  • 3. místo, MsM, 23.3, Praha
  • 1. místo, MsM, 6.4, Plzeň
  • 1. místo, MsM, 14.4, Kutná Hora
  • 2. místo, MsM - Mistrovství České republiky II.VT ČGF, 18.5, Černošice

Sportovní týmy A (8-10 let)

Fitness Aerobic - tým Crazy Latino
Složení týmu: Simona Ortmannová, Nela Rychlá, Kateřina Moláčková, Markéta Lepová, Karolína Šímová, Sofie Haramulová
  • 6. místo, MsM, 23.3, Praha
  • 6. místo, MsM - Mistrovství České republiky II.VT ČGF, 18.5, Černošice
Step Aerobic - tým Princezny
Složení týmu: Rozálie Toráčová, Tereza Moláčková, Lucie Micková, Anděla Hudčeková, Anna Porcalová, Terezie Vavřičková, Eliška Veverková, Michaela Zabilanská
  • 3. místo, MsM, 23.3, Praha
  • 2.místo, MsM, 6.4, Plzeň
  • 3. místo, MsM, 14.4, Kutná Hora
  • 3. místo, MsM - Mistrovství České republiky II.VT ČGF, 18.5, Černošice

ŽIJ POHYBEM

Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

Fitness Aerobic - tým Transformers
Složení týmu: Karolína Němcová, Nela Trnková, Michaela Titlbachová, Anna Mordová, Giulia Berti, Valentýna Karhánková
  • 4. místo, Žij pohybem, 9.3, Praha

Juniorská kategorie (14-16 let)

Fitness Aerobic - tým Jamajka
Složení týmu: Klára Kesslová, Lucie Mašková, Nicol Bechyňová, Zuzana Zeithammelová, Dominika Borseková
  • 2. místo, Žij pohybem, 9.3, Praha

Kadetská kategorie (11-13 let)

Step Aerobic - tým Jess Glyne
Složení týmu: Lucie Švermová, Eliška Heklová, Lucie Heklová, Marie Moravcová, Victoria Zedníková, Kateřina Vicjanová, Anna Hrbková
  • 3. místo, Žij pohybem, 9.3, Praha
  • 4. místo, Žij pohybem, 11.5, Praha

Dětská kategorie (8-10 let)

Fitness Aerobic - tým Ladíme
Složení týmu: Aneta Bořánková, Gabriela Repčíková, Karolína Hofmanová, Veronika Hégrová, Denisa Hůlová, Anna Dýbová, Laura Žáčková, Quynh Anh Khuc Ngoc
  • 2. místo, Žij pohybem, 9.3, Praha

BOHEMIA AEROBIC TOUR

Dětská kategorie (8-10 let)

Fitness Aerobic - tým Crazy Latino
Složení týmu: Simona Ortmannová, Nela Rychlá, Kateřina Moláčková, Markéta Lepová, Karolína Šímová, Sofie Haramulová
  • 4. místo, BAT, 31.3, Nymburk
  • 4. místo, BAT, 27.4, Kutná Hora
Step Aerobic - tým Princezny
Složení týmu: Rozálie Toráčová, Tereza Moláčková, Lucie Micková, Anděla Hudčeková, Anna Porcalová, Terezie Vavřičková, Eliška Veverková, Michaela Zabilanská
  • 4. místo, BAT, 31.3, Nymburk

CHODOVSKÉ BERUŠKY

Kategorie dospělí (věk 17-xx let)

Fitness Aerobic - tým Transformers
Složení týmu: Karolína Němcová, Nela Trnková, Michaela Titlbachová, Anna Mordová, Giulia Berti, Valentýna Karhánková
  • 1. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Linda Holubová, Eliška Závěšická, Anna Mordová
  • 1. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha

Kadetská kategorie (11-13 let)

Step Aerobic - tým Jess Glyne
Složení týmu: Lucie Švermová, Eliška Heklová, Lucie Heklová, Marie Moravcová, Victoria Zedníková, Kateřina Vicjanová, Anna Hrbková
  • 5. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Sofie Ortmannová, Denisa Žáčková
  • 2. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Složení týmu: Aneta Bořánková, Veronika Hégrová
  • 7. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Sportovní aerobik - Trio
Složení týmu: Sabrina Nguyen, Marie Doležalová, Gabriela Uriková
  • 1. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha

Dětská kategorie (8-10 let)

Fitness Aerobic - tým Ladíme
Složení týmu: Aneta Bořánková, Gabriela Repčíková, Karolína Hofmanová, Veronika Hégrová, Denisa Hůlová, Anna Dýbová, Laura Žáčková, Quynh Anh Khuc Ngoc
  • 1. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Fitness Aerobic - tým Crazy Latino
Složení týmu: Simona Ortmannová, Nela Rychlá, Kateřina Moláčková, Markéta Lepová, Karolína Šímová, Sofie Haramulová
  • 5. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Step Aerobic - tým Princezny
Složení týmu: Rozálie Toráčová, Tereza Moláčková, Lucie Micková, Anděla Hudčeková, Anna Porcalová, Terezie Vavřičková, Eliška Veverková, Michaela Zabilanská
  • 2. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Simona Ortmannová, Sofie Haramulová
  • 2. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha
Složení týmu: Karolína Hofmanová, Gabriela Repčíková
  • 1. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha

Baby kategorie

Team Show - tým Broučci
  • 8. místo, Chodovské Berušky, 26.5, Praha

M-TEAM CUP

Kadetská kategorie (11-13 let)

Sportovní aerobik - Singl
Sofie Ortmannová
  • 3. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha
Denisa Žáčková
  • 1. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha
Ema Trnková
  • 2. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha
Aneta Bořánková
  • 6. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha
Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Sofie Ortmannová, Denisa Žáčková
  • 1. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha

Dětská kategorie (8-10 let)

Sportovní aerobik - Singl
Simona Ortmannová
  • 2. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha
Laura Žáčková
  • 7. místo, M-Team Cup, 23.11, Praha

KRALUPSKÝ POHÁR

Kadetská kategorie (11-13 let)

Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Sofie Ortmannová, Denisa Žáčková
  • 1. místo, Kralupský pohár, 1.6, Odolená Voda

Dětská kategorie (8-10 let)

Sportovní aerobik - Duo
Složení týmu: Simona Ortmannová, Sofie Haramulová
  • 3. místo, Kralupský pohár, 1.6, Odolená Voda