Sportovní aerobik – Dua 2019

Představujeme Vám závodnice sportovního aerobiku – Dua pro rok 2019.

Simonka Ortmanová
Sofinka Haramulová

Dvojice Simi a Sofi spolu cvičí v kategorii 8-10 let na soutěži Českomoravský pohár, pořádaný Českým svazem aerobiku.

Holky si v jarní části sezóny 2019 vybojovaly jednou 3.místo a jednou 2.místo.

Gábinka Repčíková
Karolínka Hofmanová

Dvojice Karolínka a Gábinka soutěžila v roce 2019 na závodech druhé výkonnostní třídy fisaf ve věkové kategorii 8 -10 let.

Holky prozatím vybojovaly dvě 5. a dvě 3. místa. Na soutěži Chodovské berušky obsadily 1.místo.

Anetka Bořánková
Verunka Hégrová

Dvojice Anetka a Verunka spolu cvičí v roce 2019 poprvé a to na závodech druhé výkonnostní třídy v kategorii 11 – 13 let.

Z počátku sezóny holky hodně bojovaly s nervozitou ale každým závodem se jejich výkon zlepšoval. Za jarní část sezóny vybojovaly 1x 12., 2x 10., 1x 8. a 1x 6. místo.

Sofinka Ortmanová
Deniska Žáčková

Sofinka a Deniska našly zalíbení v aerobiku již před deseti lety. Obě si vyzkoušely fitness aerobic, step aerobic a také sportovní aerobik. V roce 2019 konkrétně kategorii dvojic i jednotlivců. Vůbec poprvé se probojovaly do první výkonnostní třídy a už to byl pro ně velký úspěch.

Další výzva je čeká v sezóně 2020 a tou je kategie 14 – 16 let. V této kategorii je potřeba zvládnout mnohem obtížnější prvky. Držíme holkám palce a těšíme se na jejich výkony!

Nicole Glückseligová
Sophie Sipeticová

Dalšími úspěšnými závodnicemi našeho klubu byly v sezóně 2019 Nicole a Sophie. Obě dívky si vyzkoušely step aerobik, fitness aerobik a v posledních letech našly zálibu také se ve sportovním aerobiku.

Ve třetí výkonnostní třídě se jim během jarní části sezóny podařilo dvakrát vystoupat na stupínek vítězů, jednou na místo třetí a jednou na místo druhé. Tento úspěch jim zajistil postup do vyšší třídy. Na podzim pokračovala Nicole v kategorii jednotlivců 14 -16 let, ve které se jí podařilo probojovat do finále a skončila devátá.

Valentýnka Karhánková
Nelča Trnková

Valča s Nelčou v roce 2019 závodily poprvé v 1.VT ve sportovním aerobiku. Holky se s přestupem do vyšší VT popraly dobře a bojovaly ve velké konkurenci obstojně.

V roce 2020 půjde Valča singla a přestupuje do starší věkové kategorie. Nela bude závodit ve fitness aerobiku. Oběma přejeme spoustu úspěchů!

Adélka a Natálka Bernardovy

Pro holky byla sezóna 2019 poslední, přesto si zaslouží tu být. Holky dříve cvičily ve fitness týmu, ale v roce 2019 zbyly samy dvě a tak se skvěle popraly i s kategorií sportovního aerobiku, kde si z každého závodu přivezly medaili.

Nejlepší umístění je samozřejmě 1. místo a to hned 4x za celou sezónu. Přejeme holkám spoustu štěstí a úspěchů do života!