Sportovní aerobik – Tria 2019

Představujeme Vám závodnice sportovního aerobiku – Tria pro rok 2019.

Monča Repčíková
Nicol Bechyňová
Laura Žáčková

Holky se v roce 2019 nejlépe umístily na čtvrtém místě.

Všechny tři jsou také velkou posilou pro fitnessové týmy a Laurinka si na podzim vyzkoušela i závod jednotlivců. V kategorii 8 -10 let se vyšplhala nejvýše na osmou příčku. V roce 2020 bude ve sportovním aerobiku pokračovat opět jako jednotlivkyně, tentokrát v kategorii 11 – 13 let.

Sabrinka Nguyen
Maruška Doležalová
Gábinka Uriková

Holky spolu cvičí již 4. rokem. V roce 2019 měly velmi úspěšnou sezónu.

Mají hned 3 tituly a to: 2. VÍCEMISTRYNĚ ČR, 1. VÍCEMISTRYNĚ EVROPY a 2. VÍCEMISTRYNĚ SVĚTA!

Holky děkujeme za skvělé zážitky! V sezóně 2020 holky pokračují spolu a čeká je poslední rok v kategorii 11-13 let. Budeme moc držet držet palce!

Berta Holakovská
Eliška Boubelíková
Kačka Barášová

Holky k nám přestoupily v létě 2019. Určitě stojí za obdiv, ze se zvládly za měsíc a půl naučit úplně novou choreografii, nové prvky a ještě zvládly vyhrát všechny podzimní závody a tím si vybojovaly postup do 2.VT.

Holky udělaly velký kus práce a stále se zlepšují. Držíme palce do nadcházející sezóny, která je už za rohem.

Linda Holubová
Eliška Závěšická
Anička Mordová

Tady platí: “všechno zlé je pro něco dobré”.. holky byly původně duo ( Anička a Eliška) a kvůli vážné nemoci nemohla Anička půl roku závodit. Tak nám zaskočila Linda a na rok 2019 pak vzniklo krásné trio.

Holky měly velmi úspěšnou sezónu. Na jaře zavodily ve 2.VT, kde vyhrály všechny závody a tím měly jistý postup do 1.VT. Na podzim jsme se rozhodly přejít rovnou do 1.VT, kam by holky stejně musely a dařilo se jim skvěle, 4.místo z MČR to jen potvrzuje. Holky v roce 2020 pokračují ve stejném složení. Držíme moc palce, ať se daří!